بدون نظر

۱۳۹۵/۰۷/۱۹

Image result for ‫درباره ما‬‎ماموریت ما

سایت تهران فی فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۵ با تیم فنی قوی شروع کرده است و با توجه به سابقه ای ۱۰ ساله  که در زمینه مواد غذایی،لبنیات،بخش تولید،بازرگانی دارد بر آن شد تا ساتی را در دسترس عموم قرار دهد که بتوانند اطلاعاتی از قیمت های روز  و اتفاقات روز  را مشاهده نمایند.
ما روزانه و لحظه ای قیمت های نقدی مواد غذایی معامله شده در حجم بالای ده تن در سراسر ایران بین شرکت های تولیدی ، شرکت های پخش ، عمده فروشان صنعت غذا (کانال های دو سطحی ) را اطلاع رسانی میکنیم.

با استفاده از قیمتهای داخلی ، خارجی ، اطلاعات کف بازار ،قیمت های جهانی و تحقیقات بازاریابی درقسمت تحلیل روزبازار این سایت جهت خرید وفروش های موفق با شرایط برد مربوط به هر صنعت غذا را ارائه میکنیم. در آینده نیز سایت تهران فی را با قابلیت های بیشتر از جمله زبان انگلیسی و عربی و ….. در دسترس تمام کاربران قرار خواهیم داد.

ما این اطلاعات ارزشمند و خدمات را جهت تامین منافع سهامداران سایت تهران فی  و کاربران خود در بخش خرید طرح ها  ارائه میدهیم. همچنین اخبار و  خدماتی را در زمینه تولید مواد غذایی، دستگاه ها، فروش و بازاریابی محصولات غذایی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهیم.

 از پیشنهادات ، انتقادات ،اخبار و اطلاعات ارزشمند شما در زمینه مواد غذایی استقبال میکنیم.

با توجه به سابقه بازرگانی داخلی ، خارجی، تولیدی و ارزش اطلاعات ،همچنین ارتباطات تنگاتنگی که با شرکتهای تولیدی ، پخش ،عمده فروشان مواد غذایی در سراسر کشور و خارج از کشور داریم و همچنین دانش فنی کارشناسان زبده ،طی پنج سال آینده به عنوان اولین مرجع رسمی اعلام قیمت نقدی مواد غذایی در سطح کانالهای دو سطحی در کشور و منطقه خاورمیانه باشیم و سایت هایی که قیمتهای جهانی را اعلام میکنند از سایت تهران فی به عنوان منبع اطلاعات خود استفاده نمایند.

 


فیلم

۱۳۹۶/۰۷/۵

کتاب و مجلات

pdf

مروری بر کاربرد ...


حجم فایل:

نوع فایل:

تعداد صفحه:

زبان:

 


دانلود کتاب
logo-samandehi