بدون نظر

۱۳۹۵/۰۶/۲۸

آموزش خرید طرح  از سایت تهران فی

سایت تهران فی با رویکرد اطلاع رسانی و اعلام قیمت به روز محصولات غذایی ایجاد شده است که مفیده اثر برای :

  1. شرکتهایی که می خواهند قیمت رقبا را بدانند.
  2. شرکتهای پخش که قصد خرید حجم بالای بار  دارند.
  3. عمده فروشانی که قصد خرید حجم بالای بار را دارند.
  4. شرکتهای تحقیقات بازار
  5. سازمانهای دولتی واتحادیه ها
  6. رسانه های اقتصادی میباشد.

ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه خرید عضویت  به همراه قوانین سایت را به طور کامل برای شما توضیح دهیم.

مرحله اول:

 ایجاد حساب کاربری: برای اینکه بتوانید خرید طرح ها را انجام دهید ابتدا باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمائید  برای اینکار میتوانید از قسمت “ثبت نام کنید” که در منوی اصلی سایت قرار دارد فرم مربوطه به ثبت نام را تکمیل نمایید.

—— پس از اینکه حساب کاربری با موفقیت ایجاد شد رمز عبور از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود.——–

مرحله دوم :

در قسمت ورود به حساب کاربری  نام کاربری و رمزعبور ارسال شده به ایمیلتان را وارد میکنید و وارد سایت میشوید.

مرحله سوم :

بعد از اینکه با حساب کاربری خود وارد سایت شدید (انجام مراحل ۱ و ۲ ) حال میتوانید اقدام به خرید طرح نمائید، برای این کار میبایست از طریق قسمت “سبد خرید طرح ها ” که در منوی اصلی سایت قرار دارد وارد بخش خرید شوید و در آن محصول و یا محصولاتی را  که علاقه مند هستید که اطلاعات جداول آنها را داشته باشید انتخاب میکنید، پس از انتخاب محصولات مورد نظر در قسمت پایین جدولی وجود دارد شما  نوع تعرفه ای را که میخواهید که شامل (برنزی – نقره ای – طلایی) بسته به نیاز خود انتخاب میکنید بعد از مشاهده جمع کل خرید به قسمت پرداخت رفته و عملیات بانک را انجام میدهید.

***** در پایان پس از اتمام خرید  پیغامی با عنوان خرید شما با موفقیت انجام گرفت همراه با یک کد پیگیری  برای شما نمایش داده خواهد شد.*****

 

توضیح تعرفه های سایت :

 

۳ نوع تعرفه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است که عبارت اند از ( برنزی، نقره ای و طلایی) که به توضیح هر کدام از این تعرفه ها وچگونگی کار آنها میپردازیم :

۱- تعرفه برنزی : شما میتوانید با انتخاب این تعرفه ستون مربوط به “نمودار قیمت” هر جدول از محصولاتی را که انتخاب نموده اید را مشاهده کنید، ستون “نمودار قیمت” ۳ وضعیت برندهای محصول مورد نظر را از حیث تغییر قیمت در بازار را به شما نشان میدهد ( فلش سبز به معنی افزایش قیمت، فلش قرمز به معنی کاهش قیمت و خط نارنجی به معنی ثابت بودن قیمت برند مورد نظر میباشد.)

حق عضویت روزانه : ۲,۰۰۰ تومان

 

۲- تعرفه نقره ای : در این تعرفه شما میتوانید ستون مربوط به قسمت “نمودار قیمت” به همراه ستون “قیمت کنونی” را مشاهده نمایید. شما با در اختیار داشتن این اطلاعات میتوانید قیمت حال حاضر برند های موجود در جدول هر محصول را تخمین بزنید.

به طور مثال اگر قیمت قبلی برند کاله در دسته محصولی پنیر ۱۹۰۰تومان باشد و نمودار قیمت آن فلش سبز را نشان دهد میتوانید تخمین بزنید که قیمت کنونی پنیر کاله ۱۹۳۰ تومان میباشد.

حق عضویت روزانه : ۵,۰۰۰ تومان

 

۳ – تعرفه طلایی : بهترین نوع تعرفه که در سایت میباشد تعرفه طلایی است، شما با انتخاب این نوع تعرفه میتوانید تمامی اطلاعات داخل هر جدول محصول انتخاب شده را مشاهده کنید.

تفاوت این تعرفه با تعرفه نقره ای در این است که شما میتوانید ستون “قیمت کنونی” هر برند در جدول انتخاب شده را هم مشاده کنید.پس از انتخاب نوع تعرفه مورد نظر دکمه پرداخت را کلیک میکنید و وارد صفحه درگاه بانک میشوید و پس از انجام صحیح تراکنش خرید عضویت شما انجام میشود و کدپیگیری و سفارش به شما داده میشود.

1طلایی

حق عضویت روزانه : ۱۰,۰۰۰ تومان

 

مرحله چهارم :

زمانی که خرید عضویت به درستی انجام شود شما میتوانید به مدت ۲۴ ساعت اطلاعات جداول محصولات انتخاب شده را مشاهده نمایید برای این کار میتوانید در بالای سایت سمت چپ بر روی نام کاربری خود کلیک کنید و وارد پنل کاربری خود شوید در قسمت عضویت ویژه شما میتوانید لیست تمامی محصولاتی خریداری شده را مشاهده کنید و با کلیک بر روی نام هر محصول وارد جدول مورد نظر شوید و اطلاعات را مشاهده نمایید.

Untitled

لازم به ذکر است که مدت اعتبار عضویت شما از لحظه خرید به مدت ۲۴ ساعت میباشد و پس از پایان این مدت میبایست دوباره اقدام به خرید عضویت کنید.

نکات مهم : 

الف) لطفا در حفاظت از نام کاربری و رمز عبور خود دقت فرمایید.

ب) عضویت ها در سایت به صورت روزانه (۲۴ساعته) میباشد و پس از هر بار خرید عضویت میتوانید به مدت ۲۴ ساعت به اطلاعات محصولات انتخاب شده دسترسی داشته باشید و پس از آن عضویت شما به پایان میرسد و طبیعی است که پس از پایان ۲۴ ساعت باید دوباره اقدام به خرید کنید.

ج) شما میتوانید با هر حساب کاربری فقط ۱ بار در طول ۲۴ ساعت خرید عضویت را انجام دهید پس در انتخاب محصولات و تعرفه مورد نظر خود دقت فرمایید

 

***(مدت زمان مشاهده خرید انجام شده شما ۲۴ ساعت میباشد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت از فعال بودن جداول قیمت برای شما غیرفعال شده و مجددا باید خرید نمائید.)***

 (( تمام قیمت های اعلام شده بر مبنای خرید نقدی حداقل ده تن بار می باشد.)) 

توجه فرمائید قیمت هایی که تغییر میکنند  در ساعت ۱۲ هر روز ظهر به بعد به روزرسانی میشود.

فیلم

۱۳۹۶/۰۷/۵

کتاب و مجلات

pdf

مروری بر کاربرد ...


حجم فایل:

نوع فایل:

تعداد صفحه:

زبان:

 


دانلود کتاب
logo-samandehi